TELEFONLA SİPARİŞ VEREBİLİRMİYİM ?

FARMASİ TELEFONLA SİPARİŞ HATTI
Farmasi siz danışmanlarına yepyeni bir sipariş imkanı sunuyor.

Türkiye’nin her yerinden (0549 ) 7949499‘u arayarak satın almak istediğiniz ürünleri telefonda ödeme yaparak sipariş verebilirsiniz.

Farmasi ürünlerinden satın almak istiyorum. Siparişimi nasıl verebilirim?

1. Dilediğiniz ürünü www.farmasiintt.com ‘dan seçin.

2. Telefonda Sipariş (05497949499 )Hattı’nı arayarak, satın almak istediğiniz ürünün yanında yer alan ürün kodunu veya ürün ismini Farmasi müşteri temsilcisiyle paylaşın.

3. Farmasi satış temsilcisi ile alışverişinizi kolay ve güvenli bir şekilde telefonda ödeyerek tamamlayın.

4. Siparişinizi dilediğiniz adrese teslim edelim.

• Telefonda Sipariş Hattı hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

• Ödemenizi sadece kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz sistemimizde saklanmamaktadır.

• Telefonla yapacağınız alışverişlerinizde tüm kredi kartlarıyla ödeme yapabilir; Taksit seçeneklerimiz her banka kendi seçeneğini sunduğundan yapılmamaktadır.

• Telefonda ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra Farmasi satış temsilcisi size alışverişinize ait bir “Sipariş Numarası” verecektir. Kargonuzun durumunu öğrenmek için 0549 7949499’u arayarak “Sipariş Numaranızı” Farmasi müşteri temsilcisine bildirmeniz yada sayfanızda bulunan sipariş takip butonundan takip etmeniz yeterli olacaktır.

• Telefonda vermiş olduğunuz siparişler anlaşmalı kargo firmamız olan PTT KARGO aracılığı ile tarafınıza ulaştırılacaktır.

• Telefonda sipariş yoluyla almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda kolayca iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 8 gündür.İade işlemleri hakkında detaylı bilgiyi Farmasi müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.