FARMASİ YÜZ TEMİZLEME SÜTÜ

FARMASİ YÜZ TEMİZLEME SÜTÜ (FARMASİ FACIAL CLEANSER MİLK)
Selamlar Herkese,
Mayıs ayının ilk yazısında sizlere birkaç aydır kullandığm ve çok sevdiğim Farmasi’nin yüz temizleme sütünden bahsedeceğim.
İnce kremsi kıvamlı olan bu yüz temizleme sütü cildinizi temizlemenin ilk adımı ardından 2. adımda toniğini uygulayarak cildinizi tamamen arındıra biliyorsunuz. Ben hassas ciltler için olanını seçtim kendim için sizde cilt tipinize göre yağlı veya normal, karma cilt tiplerine uygun olan diğer seçenekleri deneyebilirsiniz.


Ten ve göz makyajınızı temizlemek için kullanılabiliyor. Çok yumuşak, ince, kremsi bir yapısı var. Pompalı ambalajı olduğu için kullanımı çok rahat ve pratik. İçerisindeki E vitamini ve enfes gül kokusu ile kullandıkça daha da seviyorsunuz.

Formülünde cilde zararlı parafin, paraben gibi kimyasallar kesinlikle yok. Farmasi temizleme sütü 280 ml oldukça bereketli bir ürün buna karşın fiyatıda oldukça hesaplı. Cildinizde yada gözünüzde herhangi yanma yada kaşındırma, batma hissi yapmıyor.
Daha önce bir çok ünlü markanın temizleme sütlerini kullandım. Bazıları özellikle benim gibi kuru ve hassas ciltlilerde alerjik reaksiyonlara sebep olabiliyor.Farmasi Yüz Temizleme sütü gerçekten hassas ciltlere uygun. Ben tekrar almayı düşünüyorum. Memnun kaldığım bir ürün oldu. Sizlerede tavsiye ederim. Yeni yazılarda görşmek dileğiyle. Yorumlarınızı bana yazmayı ihmal etmeyin. Sevgiyle kalın.
http://dilersem.blogspot.com.tr/2015/05/farmasi-yuz-temizleme-sutu-farmasi.html