FARMASİ DR. C. TUNA AGE REVERSİST

Farmasi Dr. C. Tuna Age Reeversist Anti Aging Ürün Serisi

Dr.Cevdet Tuna’nın zamana karşı koruyan formülü olan, Farmasi Age Reversist Anti Aging Ürün Serisi sizlerle buluşuyor.

Age Reversist kullanan bayanların %100’ü ürün kullanımın dan sonra ince kırışıklıklarının ve göz çevresi kırışıklıklarının görünümünde azalma olduğunu belirtti.

Ürünü kullanan bayanların %96’sı gözenek görünümlerinin küçldüğünü söyledi.

Age reversisti kullanan bayanların %95’i göz altı şişliklerinin giderildiğini ve göz altı bölgesinin hacim kazandığını belirtti.

Kullanan bayanların %92’si ise sarkmış göz kapaklarının kalktığını ve ciltlerinde sıkılaştırma sağladığını belirtti.

Yaşlanma karşıtı olan Farmasi Age Reversist ürünlerimizle zamanı tersine çevirme zamanı.

Farmasi Dr.C.Tuna Age Reversist Anti Aging Ürün Serisi
Farmasi Dr.C.Tuna Age Reversist Ürünleri 4 üründen oluşuyor.

Farmasi Age Reversist Krem (52 adet*0,3 ml)
Cilt görünümünüzde en az altı saate kadar Botoks etkisini hissedin!
Yüzünüzdeki kırışıklıkları ve çizgileri anından doldurarak cildinizin gerginleşmesine, cildin sarkık görüntüsünü ortadan kaldırarak, sıkılaşmasına, kaz ayaklarının ve göz altı torbacıklarının görünümünü hemen azaltmaya, gözeneklerin görünümünü en az indirmeye ve göz altı çukurlarını kapatmaya yardımcı olur.
Cildinizdeki Kolojen sentezinde %67 oranında artış sağlar.
Düzenli bir şekildekullanımında cildinizdeki Kalojen sentezini artırarak, kırışıklık ve çizgilere karşı savaşmaya yardımcı olur.

Kullanımı:
Yüzünüzdeki alın kırışıklıkları, düşük kaş ve göz kapakları, kaz ayakları ve göz altı torbaları v.b gerginleştirmek istediğiniz bölgelere parmak uçlarınız ile nazikçe uygulayınız. Mimik yapmadan, ürün yüzünüzde kuruyana kadar en az 4-5 dakika bekleyiniz. Temizlenmiş ve arındırılmış cilt üzerine uygulayın. Uygulamadan önce cildinizi nemlendirin.

Farmasi Age Reversist Temizleyici Jel (100 ml)
Cildinizi derinlemesine temizleyerek, yağsız formülü sayesinde yumuşatır ve prüzsüz bir görünüm kazandırır. Age Reversist serisinden azami fayda sağlamak için cildinizi hazırlar. Ardından cilt bakımınızı serum ve bakım kremi ile tamamlayabilirsiniz.

Farmasi Age Reversist Serum (15 ml)
Dolgunlaştırıcı, nemlendirici ve prüzsüzleştirici etkisi ile cildinizi yoğun bir şekilde yenilenmesini ve uzun bir süre genç bir görünüm kazanmasını sağlar. İçeriğindeki bitki özlü güçlendiriciler sayesinde ince çizgilerin ve derin kırışıklıkların görünümünü azaltarak, cildinizin doğal görünümü ve dokusunu iyileştirmeye yardımcı olur.

Kullanımı:
Sabah ve akşam nemlendirici den önce uygulayın.

Farmasi Age Reversist Nemlendirici Krem (30 ml)
Cildinizi içeriğindeki bitki özleri sayesinde yoğun bir şekilde nemlendirerek, kırışıklık ve çizgilere karşı savaşmaya yardımcı olur. Cilt bariyerini güçlendirerek cildinizin dış etkenlere karşı mücadele gücünü artırır.

Kullanımı:
Temiz cilde sabah ve akşam uygulayınız.

PLANKTON EKSRESİ NEDİR?
Atlantik Okyanusu’nun Brest kıyılarında, Fransanın kuzeybatısında yaygın halde bulunan Marin adında ki mikro organizma kolonilerinden elde edilen Plankton extresi, içermiş olduğu vitamin ve mineraller bakımından oldukça zengin ve besleyici bir aktiftir. Cilde pürüzsüz bir görünüm, cilt dokusunu korumaya ve elastikiyet kazanmasına yardımcı olur.

KIRMIZI ALG ÖZÜ
Özellikle günümüzde Dünya da İskandinav sularında yaygın olarak bulunan Furcellaria Lumbricalis kırmızı alginden elde edilen bu mucizevi öz, ilk uygulama ile cildinize nem kazandırarak, cildinizin nem dengesini korur. En büyük özelliği ise ciltteki hidrasyon seviyesini hızlı bir şekilde arttırarak, günden güne cildinizde fark edilir bir etki ortaya çıkartır.

LAMİNARA EKSTRESİ
Laminaria Ekstresi, hücresel boyutta oksijenlenme ve ATP sentezini uyarır. Kök hücrelerini, mitokondrial DNA hasarlarına sebep olan serbest radikallerden ev oksidatif stresten korur.

Farmasi Age Reeversist Yaşlanma Karşıtı (Anti Aging) Cilt Bakımı
Cildiniz yaşınıza uygun mu yada gerçek yaşınız ile cilt yaşınız arasında uçurum mu var? Farmasi Age Reversist Anti Aging ürün gurubu ile yaşınızdan daha genç görünebileceğiniz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Cildinizi yaşlanma karşıtı (Anti Aging) bu seri ile şımartın. Güzelliğinizi perçinleyerek zirveye ulaştırın. En hassas ciltlerde dermatolojik olarak test edilen bu seri ile güzelliğinize güzellik katınız!

Cilt bakımında en önemli etken cildinize göre ürün kullanmanız dır. Farmasi Anti Aging ürünlerimiz ile siz de sağlıklı cilt bakımı yapabilirsiniz.