DR. C. TUNA BİBERLİ MASAJ JELİ

Paprika Kırmızı biber, zencefil ve ısırgan ekstraktı içeren, mentol ve esansiyel yağlarla zenginleştirilmiş formülüyle cildinizin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Kırmızı biber ekstraktıyla cilt sağlığını arttırmaya yardımcı olurken, zencefil ekstraktı ile kolajen oluşumunu destekler.

Isırgan ekstraktı cildi yatıştırmaya yardımcı olur, Mentol ile ferahlık hissi verir. Temiz cildinize masaj yaparak uygulayın.

Biberiye, zencefil, ve ısırgan otunun kan dolaşımını hızlandırıcı etkisiyle eklem ağrılarını hafifletmeye yardımcı olur, varis oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Biberin verdiği serinlik ve ferahlık hissi ile vücudu dinlendirerek rahatlatır. Spor öncesi kullanıldığında yağların daha çabuk yanmasına yardımcı olur.

Zencefil Ekstraktı: Zencefil (Zingiber Officinalis) ekstraktının zararlı serbest radikallere karşı antioksidan etkisi sayesinde cilt daha pürüzsüz, parlak ve canlı bir görünüme kavuşur. Yaşlılık lekelerini hafifletmeye de yardımcı olan zencefil ayrıca antienflamatuar özelliği sayesinde sivilce oluşumuna karşı etkili olur.

Jojoba Yağı: Bileşiminde bulunan ve antialerjik özellik gösteren jojoba tohum yağı (Simmondsia Chinensis) sayesinde cildi yağlayıp yumuşatarak, var olan kırışıklıkların hafifletilmesini sağlar. Genel olarak cilt yağı ile uyumlu olduğu için cildin derinliklerine rahatça nüfuz eder. Özellikle yıpranmış cilt bölgelerinde etkili olur. Kuru cildi nemlendirirken, yağlı ciltteki yağı dengeler. Cilde ipeksi bir his verir ve canlı bir görünüm kazandırır.

Biberiye Yaprağı Özü: Formülünde bulunan ferahlatıcı mentol içeriği yanında, biberiye yaprağı özü (Rosmarinus Officinalis) de çok sayıda biyolojik aktif bileşenler içermektedir. Bunlardan önemli olanları antioksidan özellikteki karnosik ve rosmarinik asittir. Kuru ve yıpranmış cilt görünümünü iyileştirerek, cilde canlı bir görünüm kazandırır.