FLORİDSİZ DİŞ MACUNU FARMASİ’DE

EUROFRESH DİŞ MACUNLARI

Selamlar herkese,
Deneme amaçlı ilk aldığım farmasi siparişlerimde şampuanların yanında hediye gelen Eurofresh Miswak Whitening Tooth Paste (Eurofresh Misvaklı Beyazlatıcılı Diş Macunu)nu ailemle birlikte yaklaşık 3 aydır kullanıyoruz. Bende bu yazımda sizinle yorumlarımızı paylaşmak istedim.


Farmasi diş macunlarını ilk aldığımda başımdan geçen bir anektodu sizinle paylaşarak başlayalım. Kargo’dan ürünler geldiğinde iş yerimde hemen yemek sonrası dişlerimi fırçalayarak Eurofresh’i denemek istedim. Akşam eve geldiğimde kız kardeşim ilk fırçalama ile bile kendini hissettiren dişlerimdeki beyazlamayı fark ederek bana “Abla dişlerine ne sürdün, beyazlamış” diye sordu. Bende öğlen yeni gelen Farmasi Eurofresh diş macununu denediğimi söyledim. Daha sonrasında ailecek memnun kalmadığımız bir önceki diş macunu bırakarakEurofresh kullanmaya başladık.

Peki Farmasi diş macunlarının özelliği nedir; Paraben, Florid ve Triclosan gibi zararlı maddeler içermiyor.Benim kullandığım misvaklı çeşidi;

Diş çürümelerini önler.
Diş etlerini güçlendirir.
Dişleri beyazlatır.
Ağız kokusunu giderir.
İyi bir antiseptiktir.
Bakteri oluşumunu engeller.
Siz de dişleriniz konusunda benim gibi özenliyseniz Eurofresh Beyazlatıcılı Misvaklı diş macununu kullanmaya başlar başlamaz dişlerinizdeki 1 ton beyazlamayı fark edeceksiniz. Yalnızca ben değil bütün ailem kullandığımız Farmasi diş macunlarından çok memnun kaldık.
Bu güne kadar bilinen birçok diş macununu kullandım hemen hemen kullanmadığım marka yoktur diyebilirim. Farmasi Diş macunları en iyi dediğiniz ve en pahalı olan diş macunları ile yarışır kalitede. Merak edenlere kesinlikle denemelerini tavsiye ederim. Biz şimdilik daha iyisini bulana kadar uzun süre Farmasi Diş macunlarını kullanmaya devam edeceğiz gibi görünüyor.

Sizde Eurofresh Diş macununu kullanarak deneyimlerinizi bana yorum olarak aşağıya yazabilirsiniz. Yeni yazılarda görüşmek dileğiyle.

http://dilersem.blogspot.com.tr/2015/01/farmasi-eurofresh-dis-macunlari-farmasi.html