FARMASİ’DEN YEPYENİ BİR SERİ : AKTİF KARBON SERİSİ

Farmasi ile cildinizde Aktif Karbon temizliğini hissetmeye hazır olun.

Farmasi ile cildinizde Aktif Karbon temizliğini hissetmeye hazır olun. Siyah nokta, kir ve toksinleri adeta bir mıknatıs gibi çeken Aktif Karbon pürüzsüz bir cilt sunuyor. Farmasi, Aktif Karbon’un etkin temizleme gücünü kullanarak Dr. C. Tuna Aktif Karbon serisi ile cilt temizliğine yeni bir soluk getiriyor. Cildine önem verenler Dr. C. Tuna Aktif Karbon serisi ile kusursuz güzelliği yakalıyor.
Aktif karbon; doğada, toprak altında uzun süre kalan doğal kaynakların ısı ile buluşmasıyla ortaya çıkıyor. Farmasi’nin yeni serisinde kullandığı Aktif Karbon, siyah noktaları mıknatıs etkisiyle temizliyor ve detoks etkisi oluşturuyor. Serideki tüm ürünler ciltteki fazla yağı temizleyerek ideal pH dengesini koruyor. Dr. C. Tuna Aktif Karbon Yüz Yıkama Jeli, Maske Öncesi Serum, Siyah Maske ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik ürünlerinden oluşan bu seri 4 adımda pürüzsüz ve parlayan bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

4 adımda sağlıklı, pürüzsüz ve parlayan bir cilt

Birinci adımda Dr. C. Tuna Aktif Karbon Yüz Yıkama Jeli, aktif karbon ile ciltte biriken kir, yağ ve toksinleri derinlemesine temizliyor. Günlük kullanıma uygun jel güçlendirilmiş formülü ile cildi rahatlatıyor.

İkinci adımda Dr. C. Tuna Aktif Karbon Maske Öncesi Serum derin gözeneklerde hapsolmuş kirleri ve toksinleri yumuşatıyor. İçeriğindeki Aktif Karbon sayesinde de yumuşayan kir ve toksinleri cilt yüzeyine çekiyor. Böylece cildi maskeye hazırlıyor ve uygulanacak maskenin etkisini iki katına çıkarıyor.

Üçüncü adımda ise Dr. C. Tuna Aktif Karbon Siyah Maske, ciltteki fazla yağı emerek mıknatıs etkisiyle cilt yüzeyindeki ve gözeneklerdeki toksin ve kirleri temizliyor. Kolay uygulanabilen soyulabilir özellikli maske, aynı zamanda siyah nokta oluşumlarını zamanla azaltmaya yardımcı oluyor.

Son adımda Dr. C. Tuna Aktif Karbon Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik cilt yüzeyindeki son kalıntıları etkili biçimde arındırıyor. İçeriğindeki Marin Su Kompleksi ile gözenekleri besleyerek sıkılaştırıyor. Makro ve mikro mineral bakımından zengin bu özel su kompleksi, Fransa’nın Noirmoutier adasında denizin dibinden özel olarak çıkarılıyor.