FARMASİ ÜYE

Farmasi !

5 Kıtada 123 Ülkeye ihracat yaparak 360 milyon insana ulaşmaktayız.

2.500 den fazla ürün barındıran, Farmasi Kozmetik %100 Türk sermayeli bir şirkettir.

Çok iyi planlanmış ve çok kazandıran bu sistemin içinde sizler, Planlı ve hedefleriniz doğrultusunda çalıştığınızda kazançlarınızın limiti olmadığını göreceksiniz.

Farmasi İş Fırsatı Nedir?

Farmasi, Sizlere sıfır risk, minimum maliyet ve sınırsız kazanç ile kendi işinizi kurma fırsatı sunmaktadır. Çalışma saatlerinizi kendinizin belirlediği, oldukça renkli, eğlenceli ve başarılı bir iş fırsatı ile üç farklı şekilde gelir elde edebilirsiniz:
Farmasi Üyelik Avantajları
Kendi işinizin olarak cazip ve kazanç fırsatları olan bir sistemin içerisinde yer alacaksınız.

Farmasi sisteminin işleyişi oluşturulurken “Doğrudan Satış” sektörünün danışmanlarını, müşterilerini en çok koruyan bir işleyiş mantığı benimsenmiştir.

Farmasi Üyelik ve Kayıt Sitemiz Aracılığı ile Ücretsiz Olarak Farmasi’ye Üye Olabilir, İster Yarı Zamanlı İsterseniz Tam Zamanlı Çalışarak Limitini Kendinizin Belirleyeceği Oldukça Yüksek Para Kazanabilirsiniz.

Farmasi’nin benzersiz fırsatlarından yararlanmak için şimdi kaydolun.

Yıllarca çabaladınız emek harcadınız sürekli gelir elde ettiğiniz bir gurubunuz oluştu diyelim. Bu grubunuzu tüm hakları ile çocuklarınıza bırakabilme hakkınız olmalıdır. Farmasi size bu imkanı sağlıyor.

Sizin için önemli olan nedir?

• Ek gelir

• Kendi işinizin patronu olmak

• Daha fazla özgürlük

• Geleceğinizi kontrol altına almak

• Aile

Sadece Hayal Etmeyin, Kendi işinizin sahibi olun ve işinizi büyütün.

Dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olarak gösterilen Farmasi Kozmetik size kendinize ait, düşük maliyetli, düşük riskli bir iş fırsatı sunuyor.

Farmasi ile nereye ulaşmak istiyorsunuz?

Ek Gelir Elde Etmek İster misiniz?

Bunu yapabilirsiniz!

Farmasi Ürünlerini sizin için hazırladık, ve müşteri portföyünüzü daha çok geliştirebilirsiniz

İşinizi Büyütmek mi İstiyorsunuz?

Şimdi artık işin içindesiniz! Kararlılıkla işinizi büyütebilir, daha da geliştirebilir ve işinizle birlikte gelirinizi de artırabilirsiniz.

Kendinizi Sınamak mı?

Büyük işler yapabilirsiniz! Grubunuzdaki Farmasi Danışmanlarına yapabileceklerinin en iyisi için ilham kaynağı olununuz.

Farmasi Fırsatı Nedir?

Farmasi kataloğu ile satışa sunulan ürünleri indirimli farmasi Danışman fiyatından alarak kar amaçlı satabilirsiniz. Şirketin sizin için ürettiği binlerce ürün sayesinde sıfır risk ile anında kar elde edebilirsiniz. Fatura kesme, dükkan açma, stok taşıma, eleman çalıştırma ve sabit giderlerinizin olmadığı bir sistem ile siz de ek gelir elde edebilirsiniz.Minimum sermaye ile riske girmeden satış yapmanın keyfini süreceksiniz.

Farmasi Danışmanı olmanızın avantajları nelerdir?

• Farmasi de Kişisel bakım, renkli kozmetik, saç bakımı, bebek ürünleri, parfüm, gıda takviyeleri, temizlik ürünleri, ve binlerce ürün çeşidi bulunmaktadır.

• Farmasi 7’den 70’e her kesime ve her bütçeye hitap eden geniş ürün yelpazesine sahiptir.

• Farmasi Danışmanı olduğunuz için kendi ihtiyaçlarınızı da %33 indirimli satın alabilirsiniz.

• %100 yerli sermaye olan Farmasi ürünlerinin satışını yapıp %33 satış karı elde edebilir, farmasi indirimli ürünlerin kampanyalarından faydalanabilirsiniz.%100 yerli sermaye olan Farmasi ürünlerin satışını yaparak’da ülke ekonomisine ciddi anlamda katkı sağlarsınız.

Büyük işler yapabilirsiniz. Gelir = perakende kar marjı + %3’den başlayıp %22’ye varan performans primi kazanabilirsiniz.

Bunu yapabilirsiniz!

Ne yapacaksınız? Yeni Farmasi Danışmanlarına sponsor olacaksınız. Ne elde edeceksiniz?

Farmasi Primleriyle gelirinizi artıracaksınız, hayallerinize adım adım gerçeğe dönüştüreceksiniz.

Farmasi Danışmanı Olun Kazanın Kazandırın !!!

HEMEN ŞİMDİ FARMASİ DANIŞMANI OLABİLİRSİNİZ..
www.farmasiintt.net