FARMASİ SEA THERAPY SET

Sea Therapy Günlük Bakım Seti

Paraben, Triclosan içermez!

Sea Therapy Günlük Bakım Seti ;

El Sabunu,El Kremi,Vücut Losyonu,Duş Jeli ve Şampuandan oluşur.

Aloe Vera özü ve deniz mineralleri içeren Seatherapy Şampuan, saçları korurken güçlendirmek, ihtiyaç duyduğu tüm nemi sağlamak ve parlaklık kazandırmak için tasarlanmıştır.
Deniz minerallerinin benzersiz karışımı saçları beslerken baş döndürücü bir etki yaratır. Aloe Vera özü saçların temizlenmesini, onarılmasını ve kolay şekil almasını sağlar.Özellikle karışık ve yıpranmış saçlar için önerilir.

Aloe vera cilt için mükemmel bir nemlendirici ve yenileyicidir.Cildi sakinleştirir ve parıltı verir.Saç bakımda ve saç derisi sorunlarında da etkilidir.Saçı besler ve nemlendirir.Yeni saç oluşumunu destekler.

Cilt bakımında kullanılan deniz yosunu türüdür.Sağlıklı bir cilt görünümü ile cilde gençlik enerjisi veren kolajen ve elastin seviyesinin korunmasına yardım eder.

Keratin yapısal bir protein ailesinin genel adıdır.Saç ve tırnağın temel yapısını oluşturur.Saçlarımızın dolgunluğunun ve tırnaklarımızın sağlamlığını keratin sağlar.

Mineral Kompleks cilt üzerinde saymakla bitmeyecek olumlu etkiye sahiptir.Cildi nemlendirir,cilt tonunu dengeler.Kuvvetli bir antioksidan olarak serbest radikallere karşı cildi dış etkilere karşı korur. Cildin kollajen ve elastin üretimini arttırarak cildin kendini beslemesine yardımcı olur.Cilt esnekliğini ve elastikiyetini arttırır.